Galeria

Lawendowa Przystań położona jest w okolicy oferującej wspaniałe widoki, które pozwalają naszym gościom się wyciszyć, wypocząć i zrelaksować. Na tej stronie chcemy przedstawić nasz dom wypoczynkowy, sale zabiegowe, pokoje, basen, a także piękną okolicę.

Turnusy rehabilitacyjne w Ustce

W sanatorium oferujemy pokoje 2, 3 czy 4-osobowe, które są starannie przygotowane dla każdego z odwiedzających. Chcemy zapewnić Wam komfort, a także miły wypoczynek podczas pobytu w naszym ośrodku. Posiadamy także miejsca, w których możecie się zrelaksować i jednocześnie podziwiać piękne widoki okolicy.

Wyposażenie ośrodka pod zabiegi rehabilitacyjne

Niedaleko ośrodka w odległości zaledwie 150 m znajdziecie także siłownię, która jest wyposażona we wszystkie potrzebne narzędzia i sprzęty. Co najważniejsze Lawendowa Przystań posiada przystosowane sale, w których odbywają się wszystkie zabiegi rehabilitacyjne. Do dyspozycji mamy także basen, w którym możecie się zrelaksować lub odbyć zajęcia gimnastyczne.

W Lawendowej Przystani zapewniamy także pełne wyżywienie. Śniadania oraz kolacje oferujemy w formie bufetu, gdzie każdy z Was może samodzielnie zdecydować o komplementacji swojego posiłku. Serwowane obiady są zdrowym uzupełnieniem wszystkich zabiegów rehabilitacyjnych i rekreacyjnych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, gdzie możecie zobaczyć jak wspaniałym miejscem jest Lawendowa Przystań. Jeśli zdecydujecie się na turnusy rehabilitacyjne, na stronie oferty możecie zapoznać się z listą zabiegów rehabilitacyjnych, jakie oferuje nasz ośrodek. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących sanatorium bądź zabiegów, zapraszamy do kontaktu.